Face2Face
 
 


مردی كه پسر همسایه‌اش را به خاطر درگیری با فرزندش به قتل رسانده بود، با حكم دادگاه به قصاص محكوم شد.


به ادامه برید

به گزارش فارس ، ظهر 6 آذر سال گذشته، مأموران كلانتری 17 مهرویلای كرج، از وقوع یك فقره درگیری منجر به قتل در یكی از خیابان‌های این منطقه باخبر شدند.

مأموران با حضور در محل حادثه متوجه شدند مرد جوانی به نام یزدان مقابل منزلش و بر اثر اصابت چاقو به قلبش به قتل رسیده است.

شاهدان حادثه با معرفی مردی معتاد كه احتمالاً همسایه مقتول بوده، به عنوان قاتل، مدعی شدند بیوك مقابل منزل یزدان رفته و به محض اینكه یزدان مقابل در آمده است، چاقویش را وارد قلب مقتول كرده است.

مأموران برای دستگیری متهم به خانه وی رفتند اما متوجه شدند كه وی از خانه خود متواری شده است. تحقیقات برای دستگیری وی ادامه داشت تا اینكه متهم مدتی بعد در كرج شناسایی و دستگیر شد.

با اعتراف متهم به قتل ، قرار مجرمیت وی از سوی دادسرای جنایی صادر و پرونده برای رسیدگی به شعبه 113 دادگاه كیفری استان تهران ارجاع داده شد كه شنبه گذشته، در این شعبه و به ریاست قاضی محمدسلطان همت‌یار برگزار شد.

ذبیح‌‌زاده، نماینده دادستان با اشاره به مدارك موجود در پرونده مانند، نظریه پزشكی قانونی، گزارش مرجع انتظامی، شكایت اولیای‌دم، اظهارات شاهدان حادثه و اعترافات متهم، بزه اتسابی به وی را محرز دانست و خواستار مجازات وی شد.

در ادامه جلسه ، اولیای‌دم در جایگاه قرار گرفتند و با اعلام شكایت مجدد از متهم، خواسته خود را قصاص وی عنوان كردند.

بعد از اظهارات اولیای‌دم ، متهم در جایگاه قرار گرفت و با پذیرفتن اتهام قتل، در تشریح حادثه گفت: ظهر روز حادثه در منزل خواب بودم كه با صدای گریه همسر و فرزندم از خواب پریدم. همسرم گفت پسر یكی از همسایه‌ها پسرم را كتك زده است.یك چاقو برداشتم و به كوچه رفتم؛ هیچ شناختی از آن شخص نداشتم به همین خاطر از همسایه‌ها كه داخل كوچه بودند جویای خانه وی شدم. به سمت خانه رفتم و وقتی در زدم مقتول مقابل در آمد.

متهم افزود: به خاطر برخورد بدی كه او با همسر و فرزندم داشت، یك سیلی به او زدم كه او هم چاقویی را از جیب عقب شلوارش درآورد و به سمت من پرتاب كرد. دست او را گرفتم و با چاقوی خود خواستم ضربه‌ای به كتفش بزنم كه با تغییر موقعیتش ،‌ چاقو وارد قلبش شد.

پدر مقتول به اظهارات متهم اعتراض كرد و گفت: پسر من به هیچ‌وجه چاقو نداشت و همسایه‌ها شاهد این ادعای من هستند. متهم زنگ خانه ما را زد ولی خودش را معرفی نكرد ؛ پسرم مقابل در رفت و متهم بدون اینكه به او اجازه حرف زدن بدهد ، چاقو را به او زد. پسر متهم، همیشه روی پشت‌بام منزل ما می‌آمد و برای ما ایجاد مزاحمت می‌كرد كه روز حادثه نیز به همین دلیل پسرم با همسر متهم مشاجره كرده بود.

متهم بار دیگر در جایگاه قرار گرفت و در بیان آخرین دفاعیات گفت: من هیچ شناختی نسبت به مقتول نداشتم و این قتل یك اتفاق بود.

صبح امروز، قاضی همت‌یار بعد از مشورت با مستشاران دادگاه، متهم را به قصاص محكوم كرد.

نوع مطلب : اخبار حوادث، 
برچسب ها :
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : Admin
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :


Face (2) Face
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
کد جستجوگر گوگل
چت روم

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic