Face2Face
 
 مرد جوانی كه برای دریافت طلب خود به خانه بدهكار رفته بود، توسط پدر بدهكار به قتل رسید.


به ادامه برید

به گزارش فارس ، عصر روز جمعه 23 اسفند سال87 مأموران كلانتری 119 مهرآباد از طریق مركز فوریت‌های پلیسی 110 تهران بزرگ از مرگ یك مرد جوان باخبر شدند.

مأموران با حضور در بیمارستان شریعت‌رضوی متوجه شدند مرد جوان 35 ساله‌ای به نام شاهرخ بر اثر اصابت ضربات جسم نوك تیز به بدنش به شدت مجروح شده و به قتل رسیده است.

تحقیقات نشان داد مرد جوان 27 ساله‌ای به نام حامد به همراه شاهرخ به بیمارستان آمده است كه مدعی است خواهر زاده مقتول است.

حامد در خصوص چگونگی به قتل رسیدن دایی خود مدعی شد به همراه مقتول به در خانه یكی از دوستانش به نام احمد 19 ساله رفتیم. شاهرخ قصد داشت تا از احمد مقداری پول به عنوان طلب خود بگیرد تا حساب مالی‌اش كه ناشی از معامله موتور سیكلت با وی بوده است قبل از اتمام سال تسویه شود.

به در خانه احمد رفته و پس از آنكه با وی صحبت كردیم پدرش به نام ایرج 42 ساله از خانه بیرون آمد و پس از درگیر شدن با ما با قمه‌ای كه در دست داشت شاهرخ را مجروح كرد.

مأموران به محل حادثه رفته و موفق شدند پس از یك تعقیب و گریز كوتاه ایرج را دستگیر كنند اما این فرد در بازجویی منكر هرگونه آشنایی با شاهرخ شده و مدعی شد روز حادثه وی را ندیده است. بازجویی از ایرج ادامه یافت تا اینكه سرانجام این فرد به درگیری با شاهرخ اعتراف كرد اما مدعی شد حامد خواهرزاده شاهرخ، دایی خود را با قمه به قتل رسانده است.

در نهایت ایرج به ارتكاب قتل اعتراف كرد و بعد از صدور قرار مجرمیت از سوی دادسرای جنایی تهران ، پرونده برای رسیدگی به دادگاه كیفری استان تهران ارجاع داده شد.

صبح امروز، جلسه رسیدگی به این پرونده در شعبه 113 دادگاه كیفری استان تهران و به ریاست محمدی‌كشكولی برگزار شد. شفیعی، نماینده دادستان با اشاره به مدارك موجود در پرونده خواستار مجازات متهم شد.

بعد از قرائت كیفرخواست توسط نماینده دادستان، اولیای‌دم با اعلام شكایت مجدد از متهم، خواستار قصاص وی شدند. آنها مدعی بودند كه در نظر داشتند اعلام گذشت كنند، اما وقتی فهمیدند متهم در زندان از اقدام خود اعلام رضایت كرده است، از تصمیم خود منصرف شدند.

در ادامه جلسه ، متهم در جایگاه قرار گرفت و ضمن پذیرفتن اتهام قتل گفت: روز حادثه به سمت خانه می‌رفتم كه مقتول و خواهر‌زاده‌اش را مقابل خانه دیدم. به خاطر اختلافات قبلی از آنها خواستم آبروریزی نكنند و اگر حرفی دارند جای دیگری با هم صحبت كنیم.

وی افزود: بعد از جر و بحث، آنها به انتهای كوچه رفتند ولی دوباره شروع به فحاشی كردند. از خانه چاقویی برداشتم و به سمت آنها رفتم؛ سر مقتول را در دستم گرفتم و قصد داشتم كه با چاقو حامد را بترسانم اما مقتول برای دفاع از او، خودش را بین ما قرار داد و چاقو وارد پهلویش شد.

متهم در بیان آخرین دفاعیاتش گفت: از خانواده مقتول تقاضای بخشش دارم و آنها باید بدانند كه قصدی در ارتكاب قتل نداشتم. من هیچ‌گاه در زندان درباره قتل با كسی حرف نزدم و از كار خود هم راضی نیستم.

بعد از دفاعیات متهم ،‌ قضات دادگاه وارد شور شدند و در نهایت متهم،‌ را به قصاص محكوم كردند.

نوع مطلب : اخبار حوادث، 
برچسب ها :
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : Admin
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :


Face (2) Face
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
کد جستجوگر گوگل
چت روم

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic