Face2Face
 
 


درگیری دو دوست بر سر دستگاه پخش موسیقی با مرگ یكی از آنها پایان یافت.به ادامه برید

به گزارش فارس،‌ شامگاه 17 فروردین سال 86، مأموران پلیس آگاهی تهران از وقوع یك فقره مرگ مشكوك در منطقه لویزان باخبر شدند.

مأموران با حضور در محل حادثه متوجه شدند مرد جوانی به نام سجاد بر اثر سقوط از یك ساختمان فوت كرده است كه تحقیقات نشان داد وی بعد از درگیری با یكی از دوستانش به نام زینال، از ساختمان سقوط كرده و به قتل رسیده است.

زینال بر اثر شكستگی پا كه مدعی بود بر اثر سقوط از ساختمان رخ داده، به بیمارستان منتقل شده بود و در آنجا مدعی شد كه بعد از درگیری با مقتول،‌ به همراه هم به محوطه سقوط كرده‌اند.

متهم مدعی شد كه بعد از درگیری با مقتول، او توسط مقتول به سمت پرتگاه كنار پله پرتاب شده است و بعد از اینكه مقتول درصدد كمك او برآمده است، با هم به داخل محوطه موتورخانه سقوط كرده‌اند.

بعد از اظهارات متهم و با اعلام شكایت خانواده مقتول،‌ قرار مجرمیت متهم از سوی دادسرای جنایی تهران صادر و پرونده به دادگاه كیفری استان تهران ارجاع شد.

صبح امروز ، جلسه رسیدگی به این پرونده در شعبه 71 دادگاه كیفری و به ریاست قاضی محمدی برگزار شد. شفیعی ، نماینده دادستان با اشاره به مدارك موجود در پرونده مانند، گزارش مرجع انتظامی، شكایت اولیای‌دم، اظهارات مطلعان و اظهارات ضد و نقیض متهم، خواستار مجازات وی شد.

در ادامه جلسه ، اولیای‌دم در جایگاه قرار گرفتند و با اعلام شكایت مجدد از متهم، خواسته خود را قصاص متهم عنوان كردند.

سپس یكی از دوستان متهم و مقتول در جایگاه قرار گرفت و درباره شب حادثه گفت: در حال ورود به مجتمع بودم كه متوجه متهم شدم كه روی زمین افتاده است و از من خواست او را به بیمارستان برسانم. بعد از اینكه او را روانه بیمارستان كردیم، متوجه شدم كه در محوطه موتورخانه نیز یك جسد كشف شده است. مقتول و متهم هیچ اختلافی با هم نداشتند و دو دوست صمیمی بودند.

بعد از اظهارات مطلع، متهم در جایگاه قرار گرفت و با بیان اینكه اتهام قتل را قبول ندارم، گفت: روز حادثه وسیله پخش موسیقی خود را به مقتول دادم تا آن را تعمیر كند. بعد از چند ساعت آن را در حالی كه شیشه آن شكسته بود به من داد. به او اعتراض كردم ولی به من گفت همینی كه است.

وی ادامه داد: او به سمت من حمله كرد تا با هم درگیر شویم ولی من او را گرفتم و كنترل كردم. رهایش كردم تا به درگیری پایان دهیم ولی لو ضربه‌ای به گردن من زد و من به سمت حفره‌ای كه بین پله و دیوار بود، افتادم.

متهم افزود: از او اخوستم كمكم كند، دست مرا گرفت و من هم لباس او را گرفتم تا خودم را بالا بكشم، اما با هم به پایین سقوط كردیم. داخل موتورخانه تاریك بود و وقتی به هوش آمدم،‌مقتول را ندیدم و فقط خودم را به بیرون رساندم. به شاهدی كه در دادگاه حضور دارد گفتم كه یك نفر دیگر هم در موتورخانه است ولی او به خاطر ترس، دروغ گفت.

متهم در پاسخ به سؤال قاضی كه چرا قبلا منكر درگیری با مقتول و مدعی شدی كه پایت به خاطر سقوط از پله شكسته است ،‌ گفت: اظهارات اول را به خاطر ترس،‌ دروغ گفتم ولی بقیه را راست گفتم.

قاضی به متهم گفت: در بدن متهم آثار متعدد شكستگی در قسمت‌های مختلف مانند جمجمه، لگن،‌ كتف و دست مشاهده شده است. چگونه امكان دارد، هردوی شما از یك نقطه و ارتفاع سقوط كرده باشید اما هیچ آسیبی به تو نرسیده باشد.

متهم در پاسخ به سؤال قاضی حرفی نزد و فقط گفت: قسم می‌خورم كه ما هردو با هم سقوط كردیم.

جوانی كه به عنوان مطلع در دادگاه حاضر شده بود، بار دیگر در جایگاه قرار گرفت و ضمن تكذیب اظهارات متهم درباره خودش گفت: او حرفی درباره مقتول نه به من و نه به افراد دیگر نزد و ما بعدا از مرگ زینال باخبر شدیم.

متهم در بیان آخرین دفاعیات خود گفت: من مرتكب قتل نشدم و در واقع خود مقتول بود كه با هل دادن من باعث این اتفاق شد. تقاضای صدور حكم برائت دارم.

قاضی محمدی بعد از شنیدن اظهارات متهم، ختم جلسه را اعلام و صدور حكم را به بعد از مشورت با مستشاران دادگاه موكول كرد. قاضی همچنین وثیقه 40 میلیون تومانی متهم را به 60 میلیون تومان افزایش داد و متهم تا زمان تأمین وثیقه جدید بازداشت می‌شود.
نوع مطلب : اخبار حوادث، 
برچسب ها :
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : Admin
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :


Face (2) Face
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
کد جستجوگر گوگل
چت روم

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic